Jak dát kočce prášek?


Lidé často podávají antibiotika či odčervovací prášky svým zvířatům šalamounsky zamaskovaná do různých potravin. Ovšem kočka není hloupá, a tak se může stát, že časem lest prokoukne, a pak může nastat problém. My proto používáme jinou techniku, která je podle nás mnohem účinnější. Naším největším spojencem je při této metodě okamžik překvapení a tedy i rychlost. Vše uvidíte ve dvou videích, které jsme pro lepší názornost natočily. Videa naleznete zde: http://www.kocky-hodonin.estranky.cz/clanky/zeptali-jste-se-nas/Prasek.html


Vanda Ročková
Napsáno: 25.9.2011 13:02:09

Forum.

Vložit príspěvěk

14.11.2011

Lenka

Tohle je tak lehke. my jsme to vzdy davali do jidla, ona to pak nechtela a nebo to vyzvracela. a jde to cele dokola. diky za radu

27.12.2011

SVkFWyoOecIeJoeV

Created the greatest artiecls, you have.

28.12.2011

TokYPPyxCbOhcF

B3ws4C <a href="Odkaz

13.2.2012

Vendula

To vypada tak jednoduse:-)jdu na to a velice dekuju za radu,pri poslednm odcervenim zustal pritel celej poskrabanej a pokousanej:-(:-)

27.2.2012

Drahuš

Opět musím odčervit našeho kocoura,už týden mám z toho depku,nespím a střádám plány jak to provedu.Začínám po dobrém-podotýkám že můj kocour je velký mazel jen do chvilky než uvidí v mé ruce prášek,pak se z něj stává zlá šelma.Já však dělám jakoby nic,hladím ho,mazlím se s ním a pak rychle otevřu tlamičku a strčím mu tam prášek.V tu chvíli začíná peklo,jsem celá zdrápaná a prášek se kutálí kdoví kam.Já to však nevzdávám,seberu urousaný prášek a už po zlém se ho snažím narvat do tlamičky,znovu jsem neuspěla.Říkám si do třetice všeho dobrého,na pomoc si beru lyžařské rukavice a znovu rvu prášek do tlamy-marně,klekám si mu na krk až sípe,mám strach aby se neudusil,tak ho radši pouštím.Neuspěla jsem,kocour je celý den zalezlý pod postelí,snad už ani nevyleze a rozbleptanej prášek jsem vyhodila do koše.

23.7.2014

Zuzka

Tak tohle by u nás zdaleka neprošlo... Pouze jedinkrát za těch 10 roků se mi podařilo ji překvapit a šoupnou docela v klidu, ale od té doby už si dává pozor :-D Takže u nás to je vždy boj.

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz