Kočka masérka


Čtyři kamarádky - Linda, Majka, Tereza a Nikola jsou „kočkomilky“ a rozhodly se, že kromě svých vlastních narozenin budou slavit i ty kočičí. Ukázalo se to jako dobrý nápad.

 

Kamarádky si vždycky udělaly čas, dobře se pobavily a mňoukající oslavenkyně se mohla těšit na spoustu lahůdek a přiměřené množství pozornosti. Dnes slaví třetí narozeniny Lindina kočka Amálka. Je to kočka společenská, návštěvy má ráda, zvlášť ty, které nosí kapsičky a hračky, ty má ze všech nejradši. Kamarádky znalé kočičí etikety se s kočkou vítají jemným hlazením a spoustou oprávněných lichotek. Potom se všechny usadily na terase, Linda donesla občerstvení a kočičce hned dala první narozeninovou kapsičku. Kočka při jídle nemluvila, zato holky brebentily jedna přes druhou. Už se dlouho neviděly a novinek bylo spousta. Nikola je čerstvě zamilovaná, Terčina dcerka vyhrála výtvarnou soutěž, Majka uvažuje o změně zaměstnání a Linda by potřebovala pořádný balík na opravu střechy. A pak jsou tu zážitky s domácími mazlíčky. Terčino kotě si sedlo na záda želvě vypuštěné z terárka a nechalo se vozit po pokoji. Nikola má kromě kočky také psa, krásného bígla a ten vždycky po vypuštění na volno ohluchne. Nikola pochybuje, že přivolání vůbec někdy natrénují. Majka má kočky dvě a jejich temperament po ránu jim opravdu závidí. Linda také uvažuje o kočičí kamarádce pro Amálku, a tak pilně studuje inzeráty.

 

Amálka se po posledním soustě pečlivě olízala, skočila Lindě na klín a začala přešlapovat. „To je ale pracovitá masérka,“ zasmála se Majka. Amálka soustředěně šlapala. „Jo to máš pravdu,“ přitakala Linda. „Masírování ji opravdu baví a vydrží to dlouho. Jenomže nechápu, proč mně nechce namasírovat záda. Zásadně mi večer, když se snažím usnout, masíruje močový měchýř, takže po chvilce její práce musím vstát a jít se vyčurat. Dokud ležím na boku, tak nic, ale jak se přetočím na záda, už mám masérku na břiše. Dokonce jsme zkoušeli, že si lehnu na břicho a Radek mi Amálku položil na záda a ona nic. Ležela mi na zádech pěkně se natáhla a spokojeně předla. Na břiše jsem ale dlouho nevydržela, začala jsem se převalovat a jak jsem se přetočila na záda, Amálka nelenila a hupsla mi zase na břicho.“ „Třeba máš něco s močovým měchýřem,“ navrhla Nikola, „kočky si prý libují ve špatných zónách.“ „No dík, to by mi ještě chybělo. Ale kdyby kočka dávala přednost těm nemocným částem těla, tak by mi v prvé řadě vlezla na záda, protože ta mě bolí často.“ „Třeba tě bolí zdravě,“ řekla Tereza. „No to jste celé vy,“ zlobila se Linda „Člověk tady trpí, podpory se nedočká, srandičky si z něho dělají a ani ta kočka ho nebere vážně, to mám teda život.“ Amálka seskočila a šla ke dveřím, že chce domů a tak se holky zvedly, že půjdou taky dovnitř. „Mám nápad,“ řekla Majka a lehla si v obýváku na koberec, „Amálko, pojď mě namasírovat.“ Amálka se šla zvědavě podívat, proč se ta Majka válí po zemi. Chvilku ji obcházela, hlavičkou ducla do tváře, do ruky, pak jí stoupla na břicho a začala přešlapovat. Majka ji hladila a pak se přetočila na břicho. Amálka dlouho neotálela a začala se jí procházet po zádech. „Skvělá masáž,“ dusila se smíchy Majka. „Kdo se přidá?“ Holkám se bláznivý nápad zalíbil, také si lehly na koberec a přemlouvaly Amálku, ať je namasíruje. Ta se po nich chvíli procházela, nakonec si vyskočila na křeslo a pozorovala holky z výšky. A bylo po malém experimentu s kočičí masérkou.

 

Text: Lenka Novotná

Foto: Jindřich Pachta

www.volny.cz/nakladatellynx


Vanda Ročková
Aktualizováno: 23.3.2012 21:11:59
Napsáno: 23.3.2012 21:10:03

Forum.

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz