Tipy na další vánoční dárky


Pokud ještě nevíte, co nadělit své kočce pod stromeček, přinášíme vám inspiraci…


Velkým překvapením budou například 100% přírodní produkty značky BecoThings. Pokud máte vztah k přírodě, určitě vás nadchne, že všechny výrobky jsou ekologické. Jsou vyrobeny z přírodních rostlinných vláken bambusu a rýžových slupek, které jsou spojeny pryskyřicí. Jsou biologicky odbouratelné a absolutně bezpečné k životnímu prostředí (v přírodě se po čase rozloží). Nejenže jsou netoxické a bezpečné, ale navíc jsou i cenově dostupné!


Z čeho můžete vybírat?


BecoBall - díky nepravidelnému tvaru bude BecoMíček skákat a kutálet se zcela náhodným směrem. K dostání je v různých barvách s krásnou vanilkovou vůní.


Lopatka BecoScoop na krmivo – je praktická, pevná a odolná. S objemem 0,5l/2 šálky je určena k odměření krmiva pro psy a kočky. Vydrží vám dlouhá léta a jakmile se ocitne na skládce, začne se rozkládat. K dostání je v 5 barvách.

Miska BecoBowl cat – má mnohem nižší okraj, takže je krmení pro kočku pohodlnější. Jakmile misku vyhodíte, rozloží se během 3 - 5 let na biologický odpad. Misky jsou ideální jak na krmivo, tak i na vodu. Ačkoliv je možné mýt je v myčce na nádobí, je důležité s nimi zacházet ohleduplně, jelikož jsou z přírodních materiálů. K dostání v 5 barvách.

Kočičí toaleta BecoTray - má zvýšenou zadní část, což zamezuje vypadávání steliva mimo záchůdek. Dále disponuje odnímatelným víkem pro snadnější manipulaci při čištění. WC BecoTray je těžší než běžné plastové záchody, díky tomu je mnohem stabilnější, což snižuje riziko nechtěného převrhnutí.

Lopatka BecoScoop k wc - Na rozdíl od mnoha chatrných lopatek jsou BecoScoops silné a odolné.


Všechny produkty BecoThings jsou k zakoupení na www.krmeni.cz
 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 2.12.2012 18:46:13
Napsáno: 2.12.2012 18:43:56

Forum.

22.7.2014

Šárka

Moc hezké vánoční dárky, mohly byse na rok 2014 dát typy na vánoční dárky v podobě hraček , které si třeba můžeme vyrobit i doma?

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz