LitterKwitter - rozlučte se s kočkolitem!


Jako absolutní novinku na Českém trhu Vám nyní představujeme revoluční a patentovanou pomůcku, se kterou snadno, ve velmi krátké době (2 - 8 týdnů) naučíte Vašeho kočičího miláčka používat klasické "lidské" WC.

Může to znít bláznivě, ale toaleta je perfektní alternativa k nehygienickému, páchnoucímu a nepořádnému kočkolitu, který teď budete moci směle zahodit.
Při zahrabávání výkalů zůstávají na kočičích packách spousty bakterií, zrníček kočkolitu a dalších pokladů, které potom Vaše kočička roznáší po celém bytě, kuchyni, posteli a v neposlední řadě na Vás.

Přitom lidská toaleta je nejdůmyslnější a nejhygieničtější zařízení v domácnosti pro práci s odpadem, je vymyšlena tak, že veškerý odpad spláchnete s bakteriemi i zápachem pryč. Tak proč ji nenechat používat všechny členy domácnosti.

Celý systém výuky má tři jednoduché etapy, založené na kočičí potřebě ukrýt pach jejich výkalů před nepřáteli. Proto kočky budou velmi rády WC používat.

Sada LiterKwitter obsahuje speciální záchodové prkénko, které pasuje na všechny typy běžných WC, tři tréninkové disky a názorný návod, jak LitterKwitter používat.

K dostání je již nyní u všech dobrých prodejců chovatelských potřeb.

Více informací o tom, jak celý systém funguje, najdete na www.litterkwitter.cz


Vanda Ročková
Napsáno: 25.8.2008 12:04:39

Forum.

Vložit príspěvěk

16.9.2009

Nicole

vypadá to dobře ale otázka je budou na to chodit

23.10.2009

evka

Zajímavé to je, ale co otázka hygieny pro ostatní člověčí členy domácnosti. Že bych si po kočce šla sednout na záchod bez obav z nějakých chorob... no nevím. My ženy jsme háklivé i na použité WC po jiných ženách natož po kočce. Zajímal by mne názor odborníka.

9.11.2009

Aneta

Jo tak to je hodně zajímavé ale řekla bych že je to o hodně lepší než kočkolit

15.11.2009

hovatelka číči

No nevim,nevim.Kočky po sobě rády a důkladně zahrabávají.Myslím,že to bude zbytečně vyhozená investice.Až na minimum čičin to nezapůsobí.Ta naše by na tom seděla akorát proto,že by pozorovala vodu v záchodě a vyčůrat by se šla raději do květináče kdyby neměla svůj hrabací trůn.

24.10.2010

marie

asi za mesic budeme mit maleho kocourka-certika,uz se na nej mooc tesim

30.1.2011

vojta

Uz ho mam ale kocourek mi tam chodi jen curat ale kakat se mu tam nechce tak mi prosim poradte.

5.1.2015

Sabina

Ale nakonec to stejne budete muset splachnout vy... A taky jeste budete asi muset naucit kocku otevirat dvere, ze?

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz