Tip na dárek - originální skleněné výrobky ARTCAT.CZ


Přemýšlíte, čím potěšit své blízké? Hledáte tipy na vánoční dárky? Chcete koupí dárku zároveň pomoci zvířatům?

Zakoupením některého produktu z nabídky e-shopu WWW.ARTCAT.CZ lze získat netradiční zboží a zároveň pomoci těm, kteří si sami pomoci nemohou. Výtěžek z prodeje je věnován na péči o opuštěné kočky. Pokud vás zaujme nabídka skleněných výrobků s (nejen) kočičími a psími motivy, věřte, že z nich chutná tím spíše, že jejich koupě napomůže záchraně potřebných! V sortimentu naleznete skleněné obrázky za velice rozumné ceny, případně je možné ztvárnění (nejen) vašeho domácího mazlíčka podle dodané fotografie.
Více na WWW.ARTCAT.CZ

 

SPECIÁLNÍ NABÍDKA PRO CHOVATELE, KLUBY, SVAZY


Pořádání různých zvířecích výstav, soutěží a setkání se úspěšně rozvíjí bez ohledu na politickou situaci, což je skvělé. Jak známo, pořadatelé čas od času hledají nové neotřelé produkty - ceny pro vítěze, dárky pro sponzory, obchodní či mediální partnery či upomínkové předměty vztahující se ke konkrétním akcím. Ceny pro vítěze sledují jediný cíl – jedná se o konkrétního šampiona na konkrétní akci. Ceny musí být tedy neopakovatelné, jedinečné a především vztahující se přímo k vítězi, musí co nejvíce zdůraznit jeho zásluhy. Občas slýcháme nářky pořadatelů. Prý je už tak nějak přepohárováno, další lesknoucí se kus do sbírky samozřejmě majitele šampióna potěší, ALE chtělo by to něco nového, něco, co by vneslo svěží vítr...;-) Proto přicházíme s nabídkou ztvárnění jakýchkoliv motivů s libovolným textem na jakýkoliv druh skla, NOVĚ NABÍZÍME ZÁVĚSNÉ SKLENĚNÉ DIPLOMY na přání! více najdete na našem webu, těšíme se na spolupráci!

http://www.artcat.cz/artcat/eshop/5-1-PRO-CHOVATELE-A-KLUBY

 

 

 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 5.2.2010 15:42:14
Napsáno: 19.11.2009 11:27:45

Forum.

21.11.2009

Miška

To chcu!

27.11.2009

kathrinca

najviac sa mi páčia obrázky, a wow sú tam aj psy :) odborúčať kuk na stránku :)

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz