sekce Diskuzní forum o kočkách

Nepřihlášen

Kocour na mě začal útočit

Založeno 5. 1. 2011 11:18:30 uživatelem: Neregistrovaný | Zobrazeno: 696x
sekcealzbetakocka +5 Palec nahoru/Palec dolu 5. 5. 2014 23:49:58
avatar

Dobrý den, Je možné, že kocour je jen rozdováděný a chce si jen hrát, a nebo se mu bouří hormony. Podle mě by se to časem mělo uklidnit. Zkuste koupit nějakou hračku například umělou myš, mohl by se na ni vyblbnout a pak se s Vámi normálně mazlit. Dejte vědět, jestli to pomohlo. A v každém případě bych pro jistotu doporučila konzultaci s veterinářem. Svůj dotaz můžete položit zdarma v poradně Puriny One na: http://www.purina-one.cz/poradna/.

sekceStanka -5 Palec nahoru/Palec dolu 5. 1. 2011 11:24:16
avatar

Mam 4leteho britskeho modreho kocoura (v 18ti mesicich kastrovaneho), je krasne stavenej - velkej a mohutnej, nijak nestrada, ale zacal na me z niceho nic utocit. Lezim v posteli, prijde se mazlit, vrni uz cestou ode dveri, skoci si na postel, zacne se lisat, tak ho zacnu hladit a najednou jako kdyby mu preskocilo, stahne usi a zacne me kousat a drapat do krve. Zkousela jsem mu nenasilne ruku vzit, a dale se ho nedotykat, zkousela jsem nahlas kricet \"Au\", ale ma stazene usi a vubec nevnima. Ale celou dobu u toho vrni! Az kdyz mu ruku vyskubnu, tak najednou utece. Za pet minut se zase vrati a cele se to opakuje. Nekdy i bez mazleni, jen ke me priskoci a zakousne se do me. Drive nic takoveho nedelal, az posledni cca tri tydny. Nevite nekdo, cim by to mohlo byt?

sekceLida 0 Palec nahoru/Palec dolu včera 16:25:13
avatar

Mám britskou kastrovanou kočičku starou rok a půl a má podobné chování. Začalo to po roce věku, je neklidná divoká. V časopise Naše kočky jsem se dočetla, že kočky prochází stádiem puberty. Rády bych také zjistila vysvětlení tohoto chování kočičky

Příspěvek
:
SmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmileySmiley
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz