Srdíčková nadílka


Také sledujete kočičky z útulku Srdcem pro kočky? Chtěli byste jim pomoci? Pak si nenechte ujít zbrusu nový vánoční projekt na www.srdickovanadilka.cz. Najdete zde všechny kočičí obyvatele vrbičanského útulku. Máte příležitost každému z nich splnit přání formou příspěvku na hlavní dárek nebo krmivo.

 

Princip je jednoduchý. Zašlete na účet finance v hodnotě dárku, který si kočička přeje, a provozovatelé útulku zajistí nákup dárku u obvyklých dodavatelů. Veškeré dárky budou zdokumentovány a zveřejněny na jejich webových a facebookových stránkách.

Velké přání: Provozovatelé útulku zakoupili pro srdíčkové kočičky další životně důležitou součást veterinárního vybavení- komplexní přístroj pro vyšetření krve - hematologie a biochemie – Analyzátor Idexx, který momentálně splácí. Přispět na splátky tohoto přístroje můžete rovněž v rámci srdíčkové nadílky.

Veškeré postupy, jak zajistit kočičce dárek, naleznete na webu Vánoční srdíčkové nadílky www.srdickovanadilka.cz

 

Kočičky děkují!


Vanda Ročková
Aktualizováno: 12.12.2015 16:33:24
Napsáno: 12.12.2015 16:32:45

Forum.

Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz