Pozvánka: FESTIVAL ZVÍŘAT ve dnech 1. – 2. 10. 2016


Přijďte oslavit Světový den zvířat na první ročník „zvířecího festivalu“. Tato jedinečná akce láká návštěvníky na bohatý program.


Kdy? 1. – 2. 10. 2016

Kde? Výstaviště Praha Holešovice (Křižíkův pavilon B a venkovní plochy areálu výstaviště)

 

Pod společným názvem FESTIVAL ZVÍŘAT se návštěvníci kromě odborného veletrhu krmiv a chovatelských potřeb pro domácí zvířata ANIMAL EXPO, určeného obchodníkům z oboru, mohou těšit na intenzivní víkendový program s živými zvířaty v rámci SVĚTOVÉHO DNE ZVÍŘAT 2016, dále na III. REKORD BULL SRAZ - největší sraz psů bull plemen v ČR (letos s ambicí pokoření světového rekordu 394 psů z minulého roku) a také na první výstavu koček mezinárodní organizace TICA pořádanou v České republice pod názvem BLACK & WHITE. Odhadovaný počet návštěvníků je 10 - 15000 za víkend.


Nadace na ochranu zvířat také připravuje pestrý program. Návštěvníci uvidí ukázky zájmových, sportovních a volnočasových disciplín se psy – např. Dogdancing, Dogfrisbee, Agility, Dogfitness, Treibball, Puller sport aj., ukázky výcviku asistenčních a záchranářských psů, ukázky práce psovodů Celní správy ČR, ukázky zdravotnické záchranné služby veterinární, prezentace útulků a záchranných stanic pro volně žijící živočichy (netopýři, draví ptáci, ježci aj.). Divácky atraktivní jistě bude i přehlídka a ukázky miniaturních a fríských koní nebo ukázky disciplíny Králičí hop. Součástí programu bude také odborná poradna Nadace na ochranu zvířat a charitativní sbírka krmiv, pamlsků, chovatelských potřeb a vybavení pro útulky a záchranné stanice pro volně žijící živočichy v ČR.

 

Součástí ANIMAL EXPO bude i Svatováclavská umisťovací výstava koček! Přijďte si pro svoji novou kočičku!

 

Vstupné na Festival zvířat: 100,-Kč na osobu/den.

 

Více informací a časový harmonogram naleznete zde: https://www.facebook.com/groups/1270325259659288/?fref=ts

http://www.incheba.cz/veletrh/festivalzvirat.html


Vanda Ročková
Napsáno: 16.9.2016 15:18:12

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz