Oslava jara ve zlínském útulku


V sobotu 27. dubna 2019 se bude konat již tradiční akce Útulkové jaro. Zábavné odpoledne v Útulku pro zvířata v nouzi Zlín - Vršava připravují studenti Fakulty multimediálních komunikací Univerzity Tomáše Bati. Cílem je pobavit a zabavit nejen sebe, ale i útulkové chlupáče. Akce startuje ve 14 hodin.

 

Po úspěšných Vánocích v útulku přichází neméně oblíbené Útulkové jaro, které taktéž mají na svědomí vysokoškolští studenti v rámci projektu Němá tvář a samotný útulek. Na návštěvníky čeká bohatý program. Velkou výhodou oproti zimní akci je možnost vzít psí útulkáče na procházku. „My studenti máme vždy obrovskou radost z těch rozzářených psích i kočičích očí. A to je přesně důvod, proč nás organizace projektu Němá tvář tolik baví,“ říká Pavlína Fardová, manažerka projektu.

 

Akci zpříjemní hudební vystoupení Elišky Lajdové. Pro děti bude připraveno malování na obličej, soutěže a šikovné ruce zabaví tvořivé dílničky. K zakoupení bude i občerstvení. Těšit se tak můžete na osvěžující pivo značky Zlínský švec, špekáčky nebo oblíbené cupcakes. Chybět nebudou ani dárkové a upomínkové předměty. Veškerý výtěžek z akce bude předán útulku a rozzáří psí i kočičí oči. Návštěvníci mohou útulek podpořit i tím, že přinesou chovatelské potřeby či krmivo.

 

Přijďte si užít jarní odpoledne, podpořit útulkáče a třeba domů odejdete o jedno čtyřnohé štěstí bohatší.

Více na https://www.facebook.com/events/669567606833980/

 


Vanda Ročková
Aktualizováno: 12.4.2019 11:07:03
Napsáno: 12.4.2019 11:05:43

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz