Krmivo do útulků


Společnost Mars Czech s.r.o. a Nadace na ochranu zvířat již pošesté naplnily misky opuštěným zvířatům v ČR. Letos bylo nezávislou výběrovou komisí vybráno 32 útulků, což je nejvyšší počet od začátku celé kampaně. Mezi vybrané útulky bylo rozděleno celkem 45 tun krmiva značek Pedigree a Whiskas.

 

Spotřebitelé, které zajímá osud psů a koček bez domova, se mohli i v tomto roce zapojit do kampaně „Pomozte naplnit misky v útulcích“ nákupem jakýchkoliv výrobků značek PedigreeWhiskas od 18. srpna do 2. listopadu. Na základě množství prodaných výrobků v období trvání kampaně bylo vybraným útulkům rozděleno celkem 45 tun suchého krmiva.

 

V listopadu proběhly závozy krmiva do jednotlivých útulků a zúčastnili se jich jak zástupci Nadace na ochranu zvířat, tak i společnosti Mars Czech. Jedním z nich byl i Domov pro opuštěné kočky Sobín. Jeho provozovatelka paní Julie Mihalová přijala darované krmivo s velkou radostí: „Krmivo nám velmi pomáhá. Jsme šťastní, že ještě existují značky a společnosti, kterým nejsou opuštěná zvířata lhostejná.“ Spolupořadatelem kampaně je Nadace na ochranu zvířat. Její ředitelka Mgr. Eva Hodek spolupráci rovněž oceňuje: „V dnešní nelehké době je tato kampaň pro útulky velmi významná. Darované krmivo pomůže útulkům v péči o opuštěná a týraná zvířata v dlouhém zimním období, které mají před sebou.“


Vanda Ročková
Aktualizováno: 13.12.2014 15:16:21
Napsáno: 13.12.2014 15:13:25

Forum.

Ještě nikdo nediskutoval.
Vložit příspěvek
Používejte diakritiku. HTML značky zakázány. Diskutujte pouze k tématu. Pokud máte zájem o odbornou radu, napište spíše do veterinární poradny. Zde Vám autoři neodpoví.

Vložením diskuzního příspěvku souhlasíte s pravidly vkládání diskuzních příspěvků
Prosím přihlašte se pokud chcete komentovat
Text:
 
Publikování nebo šíření obsahu muj-pes.cz je bez písemného souhlasu redakce zakázáno: muj-pes.cz © 2010
Řešení problémů, webmaster: webmaster@muj-pes.cz; Redakce:info@muj-pes.cz